İletişim

Anaokulu - İlkokul - Ortaokul

BAĞLICA ANAOKUL - İLKOKUL - ORTAOKUL

Adres: Bağlıca mah. Kuzupınar Cad. No:6 Etimesgut/ANKARA

Telefon: 0312 502 10 00

E-Posta: baglica@myokullari.com

Lise

BAĞLICA LİSE

Adres: Baglica mah etimesgut blv. No:54 etimesgut/Ankara

Telefon: 0312 256 80 19

Email: mykolejbaglica@gmail.com

E-Posta: baglicalise@myokullari.com

İletişim Formu

Lütfen Geçerli Bir Mail Adresi Girin.
Lütfen Geçerli Bir İsim Girin.
Lütfen Geçerli Bir Telefon Numarası Girin.

EĞİTİM SİSTEMİ

Anaokulu

İngilizce, müzik, resim, beden eğitimi, halk oyunları, drama dersleri ile anasınıfı gruplarımızda öğrencilerimiz, yaş ve gelişim özelliklerine uygun eğitim ve öğretim etkinlikleriyle okul yaşamına başlangıç yaparlar.

DEVAMI

İlkokul

Olumlu rekabetin güçlenmesi sağlanır. Amaca ulaşmak için planlı çalışmanın ve işbirliğinin önemi kavratılır. Toplumu aydınlatan birer meşale olmayı öğrenirler. Sosyal sorumluluk projeleri ile öğrencilerimiz duyarlılık kazanır.

DEVAMI

Ortaokul

Öğrencilerin çağdaş, yenilikçi, dinamik, sorgulayan ve düşünen bireyler olmaları için çalışılır. Öğrencilerinin fiziksel ve ruhsal sağlığını güçlendirmek için, spor ve sanatsal etkinliklere aktif olarak katılmaları önemsenir.

DEVAMI

Anadolu Lisesi

Okulumuz, öğrencilerimize çift yabancı dil eğitimi vermektedir. Üniversite sınavlarına hazırlık amacıyla da haftada 24 saat ekstra üniversiteye hazırlık dersleri uygulanarak öğrencilere takviye edilmektedir. Ayrıca mezuniyet sonrasında yurtdışında üniversite eğitim imkanı sunulmaktadır.

DEVAMI

Sağlık Meslek Lisesi

Uluslararası en çok anlaşması olan sağlık kolejimiz ile öğrencilerimiz, Mesleki İngilizce dersleri, şehirlerimizin en donanımlı hastanelerinde staj, ERASMUS+ programlarına katılım imkanı ile mesleki kariyerlerine başlangıç yapar.

DEVAMI