Anadolu Lisesi

Klasik eğitim anlayışının her zaman ötesine geçen MY OKULLARI, geleceğimizin teminatı gençlerimizin hayal dünyalarını, ümitlerini ve keşfetme duygularını geliştiren, yaşantıyı ve öğrenmeyi keyifli hale getiren, çağdaş eğitim mekanları ile ülkemize yakışır bir eğitim hizmeti sunmaktayız.

Okulumuz, öğrencilerimize üst düzey yabancı dil eğitimi vermektedir.

Üniversite sınavlarına hazırlık amacıyla da haftada 10 saat ekstra üniversiteye hazırlık dersleri uygulayarak öğrenciler takviye edilmektedir.

9. 10. 11. 12. sınıflarımıza verdiğimiz eğitim sayesinde dershaneye ihtiyaç duymadan sınavlara daha iyi ve güven içinde hazırlanamaları sağlanmaktadır.

Hafta sonu dersleri ve hafta içi dersleri ile haftada toplam 26 saat üniversiteye hazırlık programı.

Kadromuz alanında uzman öğretmenlerden oluşmaktadır.

EĞİTİM SİSTEMİ

Anaokulu

İngilizce, müzik, resim, beden eğitimi, halk oyunları, drama dersleri ile anasınıfı gruplarımızda öğrencilerimiz, yaş ve gelişim özelliklerine uygun eğitim ve öğretim etkinlikleriyle okul yaşamına başlangıç yaparlar.

DEVAMI

İlkokul

Olumlu rekabetin güçlenmesi sağlanır. Amaca ulaşmak için planlı çalışmanın ve işbirliğinin önemi kavratılır. Toplumu aydınlatan birer meşale olmayı öğrenirler. Sosyal sorumluluk projeleri ile öğrencilerimiz duyarlılık kazanır.

DEVAMI

Ortaokul

Öğrencilerin çağdaş, yenilikçi, dinamik, sorgulayan ve düşünen bireyler olmaları için çalışılır. Öğrencilerinin fiziksel ve ruhsal sağlığını güçlendirmek için, spor ve sanatsal etkinliklere aktif olarak katılmaları önemsenir.

DEVAMI

Anadolu Lisesi

Okulumuz, öğrencilerimize çift yabancı dil eğitimi vermektedir. Üniversite sınavlarına hazırlık amacıyla da haftada 24 saat ekstra üniversiteye hazırlık dersleri uygulanarak öğrencilere takviye edilmektedir. Ayrıca mezuniyet sonrasında yurtdışında üniversite eğitim imkanı sunulmaktadır.

DEVAMI

Sağlık Meslek Lisesi

Uluslararası en çok anlaşması olan sağlık kolejimiz ile öğrencilerimiz, Mesleki İngilizce dersleri, şehirlerimizin en donanımlı hastanelerinde staj, ERASMUS+ programlarına katılım imkanı ile mesleki kariyerlerine başlangıç yapar.

DEVAMI